Opublikowano:
Klasa 3c w kinie! 🍿🎬
19.06.2026r. uczniowie klasy 3c wybrali się do kina na seans filmu „Toy Story 5”. Przed projekcją uczestniczyli w ciekawej prelekcji dotyczącej znaczenia zabawy, budowania relacji i kontaktów międzyludzkich w świecie nowoczesnych technologii.
Film dostarczył wielu emocji i skłonił do refleksji nad rolą technologii w życiu dzieci oraz wartością prawdziwej przyjaźni. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.
To był doskonały czas na wspólne przeżywanie filmowych przygód, integrację klasy i kontakt z kulturą.


