note_alt
E-dziennik
feed
BIP
email
ePuap
wb_sunny
Dni wolne
person_pin
1,5%

Klasa 3c w kinie!

aaa

Klasa 3c w kinie! 🍿🎬

19.06.2026r. uczniowie klasy 3c wybrali się do kina na seans filmu „Toy Story 5”. Przed projekcją uczestniczyli w ciekawej prelekcji dotyczącej znaczenia zabawy, budowania relacji i kontaktów międzyludzkich w świecie nowoczesnych technologii.

Film dostarczył wielu emocji i skłonił do refleksji nad rolą technologii w życiu dzieci oraz wartością prawdziwej przyjaźni. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.

To był doskonały czas na wspólne przeżywanie filmowych przygód, integrację klasy i kontakt z kulturą.