Opublikowano:
W konkursie wzięli udział uczniowie klas V, VI i VIII.
Oceniane były przede wszystkim: estetyka pisma, porządek, kompletność notatek, pomysłowość oraz ogólny wygląd zeszytu.
Po dokładnej ocenie jury wyłoniło zwycięzców konkursu. Najładniejsze zeszyty wyróżniały się wyjątkową starannością, ciekawymi ilustracjami oraz wzorowym prowadzeniem notatek.
W dniu 17 czerwca 2026 podczas podsumowania sukcesów uczniów klas 4-8, odbyło się wręczenie nagród i dyplomów.
Wyniki konkursu:
- W klasach V
Anna Michalczyk Vb - I miejsce
Izabela Czarnecka Va – II miejsce
Hanna Salińska Va – III miejsce
- W klasach VI
Julia Bartusiak VIc – I miejsce
- W klasach VIII
Lena Bednarz VIIIa – I miejsce
Filip Cienciała VIIIa – II miejsce
Lena Antoniak VIIIa – III miejsce
Wyróżnienia:
Franciszek Bieńka VIIIa
Jan Kuzdak Va
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.


