Opublikowano:
W ramach III edycji Ogólnopolskiego Programu dla Bibliotek Szkolnych w roku szkolnym 2025/2026.W naszej bibliotece szkolnej zostały zrealizowane trzy obszary działań wymaganych w ramach projektu : „Święta z biblioteką – czyli czytelniczy kalendarz adwentowy”, „Gdy byłem w twoim wieku...Starsi uczniowie polecają książki młodszym” oraz „ Jak nie czytam, jak czytam 2026”. Uczniowie chętnie brali udział w inicjowanych przedsięwzięciach. Uhonorowaniem udziału w projekcie, było przyznanie pamiątkowych dyplomów dla p. K. Buk oraz dla naszej szkoły.
Pliki do pobrania:


