„Warto zmieniać świat na lepsze, bo dobro powraca,

a im więcej dajesz, tym więcej Ci zostaje…”

Szanowni Państwo, pomału zbliża się ten wyjątkowy, magiczny czas Bożego Narodzenia, czas pełen życzliwości i dobroci, niesionej szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia. W tym roku nasza Szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka, aby pomóc wybranej Rodzinie, która znajduje się w trudnej sytuacji życiowej. Z bazy rodzin wybraliśmy 3 osobową rodzinę, która na co dzień boryka się z wieloma problemami i przeciwnościami losu. Sytuacja rodziny jest trudna, wszystko spowodowane jest kosztownym leczeniem synka Antosia. Chłopczyk ma porażenie mózgowe oraz padaczkę. Wszystkie środki finansowe jakie posiada rodzina, te własne, jak i te otrzymane od rodziny, przyjaciół, fundacji oraz zbiórek charytatywnych idą na leczenie i rehabilitację chłopca. Sprawmy wspólnymi siłami, aby dzięki naszej pomocy, również dla tej Rodziny czas Świąt Bożego Narodzenia był czasem szczególnym, pełnym radości i nadziei na lepsze jutro. Chętni uczniowie z klas 0-III wspierają akcję przynosząc artykuły spożywcze, z klas IV I VI środki czystości, a chętni z klas V i VIII artykuły pielęgnacyjne dla dzieci (np. pieluszki Pampers rozmiar 6, chusteczki nawilżane itp.). Rodzice z klas VII już na samym początku akcji zadeklarowali się, że wspomogą akcję kupując pościel dla rodziny, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni. Najważniejszą potrzebą rodziny jest pralka, ponieważ ta używana obecnie jest już w bardzo złym stanie ma przebicie i jest niebezpieczna w użytkowaniu. Wierzymy, że i ten cel uda nam się zrealizować. Zbiórka trwa do 7 grudnia 2018r. Wszystkie szczegółowe informacje na temat Rodziny i jej potrzeb, znajdą Państwo na plakatach w Szkole, u wychowawców oraz u koordynatorów akcji p. Moniki Grabowskiej i p. Agnieszki Wróblewskiej.

ZRÓBMY RAZEM COŚ DOBREGO!

- Dyrektor: 41 36-76-088
- Sekretariat: 41 36-76-723
- Fax: 41 36-76-926
Nr rachunku bankowego (TYLKO do opłat za obiady):
NOWY nr rachunku bankowego Rady Rodziców (wyłącznie do wpłat na Radę Rodziców):